Vytisknout
Zobrazení: 58703

Dovolte nám představit nové webové stránky centerko.cz

Nechceme Vás zbytečně otravovat, ale prosím pozorně si přečtete tento článek před použitím našeho webu. Dozvíte se důležite informace a pravidla webu, tyto informace Vám zpřijemní použití našeho webu.

Pravidla webu

GDPR

Správa osobních údajů Údaje o uživatelích jsou vyžadovány výhradně pro potřebu registrace na webu centerko.cz a nejsou dále nijak zpracovávány. Každý registrovaný uživatel má právo v dané míře upravovat svůj profil, případně požádat administrátora o smazání z databáze.

Užíváním webu souhlasíte s následujícími pravidly:

  1. Komentáře a příspěvky by měly mít úmysl pomoci, inspirovat a informovat všechny na centerko.cz
  2. Slušné chování a vyjadřování v komentářích
  3. Zakázána je publikace vulgárního, erotického či jinak nemorálního či urážejícího obsahu, nebo takového, který podněcuje ke zločinnosti
  4. Sdílet, nebo jinak odkazovat na reklamu komerčního charakteru - jiné weby a služby, úmyslně bez souhlasu provozovatele webu
  5. centerko.cz neodpovídá za jakékoliv hmotné či nehmotné škody vzniklé v souvislosti s užitím či neužitím informací zveřejněných na těchto stránkách.
  6. Veškeré informace na stránkách jsou poskytovány při nejlepším vědomí a svědomí provozovatele (webu), který nenese odpovědnost za jejich úplnost či technickou přesnost.

Porušení kteréhokoliv z uvedených pravidel může vést k omezení, nebo zablokování přístupu na stránku.

Pravidla pro přispívání do blogu

Porušení kteréhokoliv z uvedených pravidel může vést k omezení, smazání příspěvku blogu nebo dokonce k zablokování a smazání celého blogu a přístupu na web.

Výhody registrace

Pro využití některých funkcí Služeb je vyžadována registrace:

Provozovatelé tohoto webu nepřebírají žádnou zodpovědnost za žádný z příspěvků. Neručíme ani za přesnost, správnost a úplnost kteréhokoliv z příspěvků, ani toto negarantujeme. Tím, že se zaregistrujete na náš web, souhlasíte s tím, že nebudete šířit vědomě výhružné, vydírající, sexuálně zaměřené, nepravdivé, zavádějící informace nebo materiál, který odporuje kterékoliv právní normě.Více na: http://centerko.cz

Autorská práva

Veškerý obsah těchto stránek včetně textů, designu, technických náčrtů, grafiky, vyobrazení a uspořádání souborů je chráněn autorským právem. Obsah a jakoukoli část těchto stránek lze uchovávat, upravovat a šířit jen se souhlasem provozovatele a toto užití musí obsahovat odkaz na autorské právo provozovatele.