Vytisknout
Kategorie: Mac OS
Zobrazení: 3200

Z KODI se stal nejuniverzálnější systém pro přehrávání videí, hudby a fotografií. Každý si může stáhnout a nainstalovat KODI na Windows, Linux a OS X, jedná se totiž o free open-source aplikaci.


KODI je lepší a má i hezčí prostředí, než většina drahých přehrávačů v AppleStoru, což dokazuje i jeho oblíbenost a používatelnost mezi uživateli. Největší síla KODI se ukrývá v doplňcích. Jen tady si stáhnete z internetu titulky k vašemu filmu. Výhodou také je, že film nemusíte mít nutně na disku, nýbrž ho stačí mít na Vašem internetovém úložišti a spouštět ho odtud, což je velké plus. KODI je také skvělý na iPadu a iPhonu, ale bohužel je zapotřebí jailbreak, protože KODI potřebuje přístup do souborového systému. Díky tomu ale umí přehrávat videa uložena v jiných aplikacích.

Stejně jak je KODI nezávislé na platformě, je možné ho ovládat různými způsoby. Klávesnice, jen myš, dotykové ovládání či klasické dálkové ovládání. Také díky spoustě uživatelským vzhledům, je možné si upravit vzhled aplikaci k obrazu svému. KODI si také dokáže z internetu postahovat informace o hudbě i filmech a zobrazit to ve formě obrázkové knihovny. KODI není kvůli šíři funkcí zcela přehledný a jednoduchý. Ale v rámci konfigurace, si můžete systém upravit k obrazu svému. Čili nepoužívané funkce tak můžete schovat a ty které používáte naopak vytáhnout.


Instalace na OS X

Instalace na OS X je velmi jednoduchá. Stačí si na této stránce (tady) stáhnout KODI hodný pro váš operační systém.
Pokud s KODI právě začínáte, nainstalujte si jej na normální počítač a vyzkoušejte jej. Instalace je velmi jednoduchá, ale pokud si nebudete vědět rady, postupujte podle intrukcí v instalaci.

 

Maceček Richard

Maceček Richard Google Plus

Zakladatel a tvůrce centerko.cz, šéfredaktor, miluje "Inteligentní" chytré domácnosti.

  • Komentáře nenalezeny
Powered by Komento